Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

Pingxiang Baisheng Хемиски Пакување копродукции, ООД

Pingxiang Baisheng Хемиски Пакување копродукции, Ltd е основана во 2011 година со регистриран капитал Канада 11,88,000. Baisheng наоѓа во Керамички индустриска база, одржување на површина од 30000m 2, капитал тврди на годишен капацитет Канада 5,000,000.The o оваа фабрика на керамички производ е 10.000 тони. Ние, главно, се справи со индустриски керамика и катализатор.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не

WhatsApp Онлајн Chat!