10x Molekulare Sieves - China Pingxiang Baisheng
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

10X molekulare Sieves

Përshkrim i shkurtër:

1.Typical Application: High-pow absorbents for removal of H2O,H2S and CO2 in liquid and gas,as well as for paraffin separation 2.Technical Parameter Item Unit Pellet Bar Diameter   mm 1.6-2.5 3-5 1.6 3.2 Static water absorption   ≥mg/g 260 260 260 260 Benzene adsorption   ≥mg/g 180 180 180 180 Bulk density    g/ml 0.64±0.02 0.62±0.02 0.58±0.02 0.58±0.02 Crushing strength   ≥ N 25 60 20 40 Wear ratio   ≤ %wt 0.1 0.1 0.2 0.2 Wate...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Typical Aplikimi:

  Absorbents lartë-Pow për heqjen e H2O, H2S dhe CO2 në të lëngshme dhe të gazit, si dhe për ndarjen vajguri

  2.Technical Parametri

  artikull njësi P ellet bar
  diametër   mm

  1.6-2.5

  3-5

  1.6

  3.2

  absorbimi statike ujit   ≥mg / g

  260

  260

  260

  260

  benzinë ​​adsorption   ≥mg / g

  180

  180

  180

  180

  dendësia Bulk    g / ml

  0.64 ± 0.02

  0.62 ± 0.02

  0.58 ± 0.02

  0.58 ± 0.02

  dërrmues forca   ≥ N

  25

  60

  20

  40

  raporti veshin   ≤% wt

  0,1

  0,1

  0.2

  0.2

  përmbajtja e ujit, si të dërguar   ≤% wt

  1.0

  1.0

  1.0

  1.0


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!