CO Shkarkimi Catalyst - China Pingxiang Baisheng
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Shkarkimi Catalyst CO

Përshkrim i shkurtër:

Heqja CO katalizator merr Cordierite qeramike huall ose γ tipit aktivizohet aluminit si bartës, mbante ndihmëse specifike tokë të rralla dhe metal të çmuar (PD dhe PT), i cili kryen të shkëlqyera me kapacitet të lartë pastrimit, gamë të gjerë të temperaturës operativ dhe jetë të gjatë shërbimit në pastrimin katalitik për heqjen CO. tipi huall heqjen CO katalizator ka qenë përdorur gjerësisht në ujë ngrohës me gaz, furre, fireplace dhe të tjera pajisje të pastrimit të gazit shter të pajisjes. Par ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Heqja CO katalizator merr Cordierite qeramike huall ose γ tipit aktivizohet aluminit si bartës, mbante ndihmëse specifike tokë të rralla dhe metal të çmuar (PD dhe PT), i cili kryen të shkëlqyera me kapacitet të lartë pastrimit, gamë të gjerë të temperaturës operativ dhe jetë të gjatë shërbimit në pastrimin katalitik për heqjen CO.

   

  tipi huall heqjen CO katalizator ka qenë përdorur gjerësisht në ujë ngrohës me gaz, furre, fireplace dhe të tjera pajisje të pastrimit të gazit shter të pajisjes.  

  lloj grimcë heqja CO katalizator është i përshtatshëm për detektor gazit, kapsula, pastrimit azil shpellë CO, mund të përdoret në temperaturë dhome.

  Parametri teknike

  treguesit

  huall lloj

  Particle lloj

  karakteristika echnical

  shpejtësia Space

  5000 ~ 10000h -1

  10000 ~ 20000h -1

  kapacitet të lartë pastrimit

  shkalla e pastrimit

  ≥99%

  ≥99%

  thellësi pastrimit

  CO \ 0.1ppm

  CO \ 0.1ppm

  temperatura operative

  ≥180 ℃

  ≥25 ℃

  Gamë të gjerë të temperaturës operativ

  jeta e shërbimit

  ≥5 vjet

  ≥5 vjet

  jetë të gjatë shërbimi

  forca Crush

  Axial≥10MPa

  Radial≥1.5MPa

  70N / pc

  Forca të lartë shtrydhje

  dendësia Bulk

  600 ± 50g / L

  620 ± 50g / L

  madhësi

  Specifikimet vëllim mund të personalizohet

  (200hole // inç 2)

  O3 ~ 5

  O4 ~ 6


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat!