Metal Random Paketimi Twin lakuar unazë - Kinë Pingxiang Baisheng
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Metal Random Paketimi binjake unazë lakuar

Përshkrim i shkurtër:

1.Product Përshkrimi Materialet e metalike strukturuar paketa përfshijnë çeliku të karbonit dhe çelik inox, metal përbërë etj shkak të murit të saj të hollë, rezistencë të ulët, të lartë pavlefshëm dhe kapaciteteve, metalike strukturuar paketa të ketë efikasitet të lartë ndarje etj gjatë jetës, dhe aplikuar në trajtuar thermals ndjeshme, e vështirë për të ndarjes dhe materiale të lehtë të karbonizuar në kullat vakum korrigjimi. Llojet metalike paketa rastit përfshijnë Tri-Y unazë, unazë çift, unazë VSP, unazë HQM banesë, Intal ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Product Përshkrimi

  Materialet e metalike strukturuar paketa përfshijnë çeliku të karbonit dhe çelik inox, metal përbërë etj shkak të murit të saj të hollë, rezistencë të ulët, të lartë pavlefshëm dhe kapaciteteve, metalike strukturuar paketa të ketë efikasitet të lartë ndarje etj gjatë jetës, dhe aplikuar për të trajtuar thermals ndjeshme , e vështirë për të ndarjes dhe materiale të lehtë të karbonizuar në vakum korrigjimi kulla. 

  Llojet

  paketa metalike rastit përfshijnë tri-Y unazë, unazë e konjuguar, unazë VSP, unazë HQM sheshtë, saddles Intalox, unazë Cascade, unazë rasching, unazë Pall, Nate Unaza etj

  2. Major Specifikimet Teknike

  emër

  madhësia normal

  Diametri x Lartësia x Trashësia

  mm

  Sipërfaqja

  m 2/ m 3

  hapësira Void

  dendësia Bulk

  kg / m 3

  No.elements

  per / m 3

  faktori Paketimi

  m -1

  unazë konjuguar

  φ25

  25X25X0.3

  185

  95

  312

  75000

  216

  φ38

  38X38X0.5

  116

  96

  275

  19500

  131

  φ50

  50X50X0.8

  86

  96

  275

  9770

  97

  φ76

  76X76X1.0

  81

  97

  245

  3980

  95

  VSP unazë

  φ25

  25X25X0.6

  250

  93

  420

  59200

  310

  φ38

  38X38X0.6

  138

  95

  296

  14000

  163

  φ50

  50X50X0.8

  121

  95

  350

  7000

  144

  φ76

  76X76X1.0

  75

  95

  280

  1950

  86

  saddles Intalox

  φ25

  25X20X0.6

  185

  96

  409

  101160

  209

  φ38

  38X30X0.8

  112

  96

  365

  24680

  137

  φ50

  50X40X1.0

  75

  96

  291

  10400

  85

  φ76

  76X60X1.2

  58

  97

  245

  3320

  63

  unazë dyshe lakuar

  φ25

  25X13X1.2

  228

  90

  98

  81500

  313

  φ38

  38X19X1.4

  133

  93

  58

  27200

  176

  φ50

  50X25X1.5

  114

  94

  55

  10740

  143

  φ76

  76X37X3.0

  90

  93

  68

  3420

  112

  HQM unazë sheshtë

  φ16

  16X5.5X0.5

  348

  92

  604

  630000

  312

  φ25

  25 x 9.0 x 0.6

  228

  94

  506

  160000

  280

  φ38

  38X12.7X0.7

  150

  95

  390

  48000

  175

  φ50

  50X17X0.8

  115

  97

  275

  21500

  156

  kaskada unazë

  φ25

  25X12.5X0.5

  221

  95

  383

  98120

  257

  φ38

  38X19X0.6

  153

  96

  325

  30040

  173

  φ50

  50X25X0.8

  109

  96

  308

  12340

  123

  φ76

  76X38X1.2

  72

  96

  306

  3540

  81

  unazë Pall 

  φ25

  25X25X0.5

  219

  95

  393

  51940

  255

  φ38

  38X38X0.6

  146

  96

  318

  15180

  165

  φ50

  50X50X0.8

  109

  96

  314

  6500

  124

  φ76

  76X76X1.2

  71

  96

  308

  1830

  80


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!