Metalike strukturuar Paketimi - China Pingxiang Baisheng
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Metallic strukturuar Paketimi

Përshkrim i shkurtër:

Product Description Materialet e metalike paketa strukturuara duke përfshirë çeliku të karbonit, çelik dhe metal përbërë etj shkak të murit të saj të hollë, rezistencë të ulët, zbrazëti të lartë dhe kapacitet, metalike strukturuar paketa të ketë efikasitet të lartë ndarje, dhe aplikuar për të trajtuar thermals ndjeshme, e vështirë për ndarjen dhe materiale të lehtë të karbonizuar në kullat vakum korrigjimi. Metalike paketim strukturuar përfshijnë shpuar & paketim pjatë corrugated, teli metal garzë paketim, pjatë-ne ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Materialet e metalike paketa strukturuara duke përfshirë çeliku të karbonit, çelik dhe metal përbërë etj shkak të murit të saj të hollë, rezistencë të ulët, zbrazëti të lartë dhe kapacitet, metalike strukturuar paketa të ketë efikasitet të lartë ndarje, dhe aplikuar për të trajtuar thermals ndjeshme, e vështirë për të ndarjes dhe materiale të lehtë karbonizuar në vakum korrigjimi kulla.

  Metalike paketim strukturuar përfshijnë shpuar & paketim valëzuar pjatë, teli metal garzë paketim, pjatë-net paketim valëzuar dhe zgjeruar shpim-pjatë paketim valëzuar ..

  Indexes karakteristike

  emër

  lloj

  Sipërfaqja

  m 2/ m 3

  Hapësira Void%

  dendësia Bulk

  kg / m 3

  lartësia Wave

  mm

  nT

  m -1

  △ P

  Pa / m

  Max.F-faktor

  m / s. (kg / m 3) 0.5

  palte shpuar conrrugated

  125

  125

  98

  85-100

  25.4

  1-2

  150

  3

  250

  250

  97

  170-200

  12.5

  2-3

  200

  2.6

  350

  350

  94

  240-280

  9

  2,0-2,5

  300

  2.0

  500

  500

  92

  360-400

  6.3

  4-5

  180

  1.8

  Pricked & plate valëzuar

  700Y

  700

  85

  240-280

  4.5

  5,0-7,0

  900

  1.6

  500Y

  500

  93

  170-200

  6.3

  3,0-4,0

  200

  2.1

  250Y

  250

  97

  85-100

  12.5

  2,5-3,0

  300

  2.6

  Corrugated pjatë garzë

  SW-1

  650

  91.6

  140

  4.5

  6-8

  260-460

  1,4-2,2

  SW-2

  450

  95.5

  360

  6.5

  4-5

  220-240

  1,6-1,8

  Corrugated garzë teli

  250 (AX)

  250

  97

  70

  12.5

  2,5-3,0

  25-120

  2,5-3,5

  500 (BX)

  500

  95

  140

  6.3

  4-5

  200

  2,0-2,4

  700 (CY)

  700

  87

  180

  4.5

  8-10

  670

  1,5-2,0


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!